O Nas | Speedball Tours

O nas

Stowarzyszenie Speedball Tours powstało w 2017 roku z inicjatywy Roberta Szymika i Przemysława Wolana. Od tego czasu nieprzerwanie organizujemy obozy sportowe dla dzieci i młodzieży, podczas których uczestnicy doskonalą umiejętności sportowe, odkrywają nowe pasje i odwiedzają piękne zakątki w Polsce i Europie. W Speedball Tours nie ma czasu ani miejsca na żadną nudę!

Najlepsi z najlepszych

W Speedball Tours współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami. Naszą kadrę tworzą doświadczeni pedagodzy oraz trenerzy, którzy posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz liczne sukcesy w poszczególnych dyscyplinach. Nasz zespół tworzą absolwenci studiów pedagogicznych i akademii wychowania fizycznego, trenerzy piłki nożnej i speed-balla oraz instruktorzy tańca, jazdy na nartach czy kolarstwa.

Wolny czas nas inspiruje!

Podczas naszych wyjazdów (Summer Camp, Family Camp, Ski&Snb Camp) kreatywnie wykorzystujemy każdą chwilę! Oprócz aktywności sportowych organizujemy zajęcia artystyczne, wycieczki, gry i zabawy. Co ważne: w trakcie obozów spędzamy aktywnie czas z dziećmi przez cały dzień, nie tylko w godzinach programowych.

Czas na speed-ball!

W ramach stowarzyszenia promujemy speed-ball jako dyscyplinę sportową. Uczestnicy naszych obozów mają okazję poznać zasady speed-balla i spróbować swoich sił w tym sporcie. Pokazujemy, że speed-ball to dyscyplina, która nie wymaga skomplikowanego sprzętu i jest doskonałą formą rozrywki, rywalizacji i aktywności fizycznej. Chcesz dowiedzieć się więcej o speed-ballu? Wejdź na naszego bloga. [link do tekstu o speed-ballu]

Speed-ball i wiele, wiele więcej!

Speedball Tours to nie tylko speed-ball! Uczestnicy naszych obozów w zimie doskonalą jazdę na nartach i snowboardzie, a w wakacje grają w piłkę, jeżdżą na rowerach, tańczą i uczą się języków obcych. Zachęcamy dzieci i młodzież do aktywnego i kreatywnego stylu życia, inspirujemy ich do działania, odwiedzania pięknych miejsc oraz zawierania nowych znajomości.

Dlaczego warto wybrać Speedball Tours?

Bogata oferta wyjazdów

Na każdy sezon letni i zimowy przygotowujemy różnorodny wybór obozów. W przypadku wyjazdów wakacyjnych uczestnicy mogą wybierać spośród kilku profili sportowych. Oprócz obozów organizujemy również jednodniowe wyjazdy dla miłośników narciarstwa.

Zajęcia sportowe w czasie roku szkolnego

Po wakacjach nie zwalniamy tempa. Dla uczniów klas 1-3 organizujemy zajęcia gimnastyczne z elementami gier sportowych oraz zajęcia ze speed-balla.

Zajęcia z profesjonalistami

Wszystkie zajęcia sportowe oraz obozy odbywają się pod okiem doświadczonych pedagogów i instruktorów sportu. Wszystko po to, aby dzieci mogły w pełni realizować swoje pasje.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Dla bezpieczeństwa i komfortu uczestników zajęcia odbywają się w niewielkich grupach. Współpracujemy z wyszkoloną kadrą i wybieramy tylko sprawdzone, komfortowe ośrodki i hotele.

Atrakcyjne ceny

Obozy i zajęcia sportowe organizowane przez Speedball Tours są dostępne w przystępnych cenach, a dla stałych klientów przygotowujemy korzystne zniżki. Śledź naszą stronę internetową na bieżąco – to tutaj znajdziesz informacje o dostępnych promocjach.

Kontakt z opiekunami 24/7

Podczas obozów nasi opiekunowie są do dyspozycji przez całą dobę, a na naszym profilu na Facebooku codziennie znajdziesz fotorelację z wyjazdu.

Możliwość wyjazdu z dzieckiem

Family Camp to obozy stworzone dla całych rodzin. Specjalnie z myślą o rodzicach przygotowujemy wiele sportowych aktywności i dodatkowych atrakcji.

Kreatywnie spędzony czas

Wyjazdy ze Speedball Tours to nie tylko treningi, ale również doskonała zabawa! Oprócz zajęć sportowych, dla uczestników organizujemy między innymi: gry terenowe, dyskoteki, konkursy z nagrodami i wiele więcej!

Odkrywanie ciekawych miejsc

Łączy nas pasja do podróżowania! W ofercie Speedball tours znajdziesz wyjazdy do polskich i europejskich ośrodków.

Robert Szymik
Współzałożyciel oraz prezes stowarzyszenia Speedball Tours, pełniący funkcję kierownika letnich i zimowych obozów. Absolwent AWF w Katowicach, dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego. Doświadczony instruktor sportu i pedagog. Od wielu lat prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży.

instruktor